Co windykujemy?

 

Proponujemy kompleksowe rozwiązania windykacyjne dla biznesu (windykacja B2B).


Windykujemy  szczególności:

 

Faktury.

Najczęsciej przekazywane nam do windykacji sprawy to niezapłacone zobowiązania stwierdzone
fakturami. Wypracowane od wielu lat procedury windykacyjne oraz duże doświadczenie
sądowo - egzekucyjne pozwalają nam na skuteczne odzyskiwanie należności z Państwa faktur
w mozliwie najkrótszym czasie.

 

Odsetki

"Klienci płacą, ale z opóźnieniem" - brzmi znajomo? Odsetki od zapłaconych z opóźnieniem faktur często mogą urosnąć do znacznych sum. Wielu naszych klientów nawet nie zdaje sobie sprawy ile pieniędzy "leży" w zapłaconych nieterminowo fakturach. Wasi kontrahenci regularnie opóźniają się w płatnościach ? Warto sprawdzić ile są Wam z tego tytułu dłużni. Chętnie to dla Was obliczymy. Po przeliczeniu odsetek za nieterminowo zapłacone faktury w jednej ze współpracujących z nami firm o rocznych obrotach ok. 10 milionów złotych kwota należnych jej odsetek przekroczyła 400.000 złotych ! Czy warto rezygnować z takich pieniędzy?

 

Kary umowne

Kontrahent nie działa zgodnie z umową? Należą się Państwu kary umowne, a klient nie chce ich zapłacić? A może musieliście zapłacić karę umowną nie ze swojej winy ? Nasi prawnicy chętnie pomogą zdyscyplinować nierzetelnego kontrahenta i  wyegzekwować należne Wam kary. Nie zastrzegliście kar umownych ? Nasza kancelaria* pomoże wprowadzić odpowiednie zapisy do Waszych umów.

 

 

Kaucje i gwarancje należytego wykonania.

Przetrzymywanie przez głównych wykonawców lub inwestorów wpłaconych przez Was kaucji lub gwarancji zabezpieczających należyte  wykonanie umowy należy niestety do bardzo częstych zjawisk w budownictwie. Wielu naszym klientom pomogliśmy już szybko odzyskać należności z tytułu przetrzymywanych kaucji.  Chętnie pomożemy też Wam.

 

Zaliczki.

Wpłacili Państwo zaliczkę, a kontrahent nie wywiązuje się z umowy? Możemy pomóc w szybkim odzyskaniu zaliczki.

 

 

Znajdziesz nas po słowach: windykacja Katowice, windykacja Śląsk, windykacja Katowicki Holding Węglowy, windykacja KHW, windykacja Kompania Węglowa, windykacja odsetki