Poznajmy się !

Kancelaria Katowice BTMprawnicy

 

Kancelaria rozpoczęła działalność w roku 2007 pod nazwą BTM Consulting. Początkowo zajmowaliśmy sie jedynie doradztwem związanym z postępowaniami egzekucyjnymi. Świadczyliśmy usługi dla przedsiębiorców i przede wszystkim dla innych kancelarii prawniczych. Wraz z upływem czasu i rozwojem firmy głównym przedmiotem naszej działalności stało się świadczenie usług windykacyjnych. Jednocześnie zadowoleni z windykacji klienci zaczęli oczekiwać od nas także usług w zakresie obsługi prawnej. Od 1 czerwca 2014 r. zmieniliśmy nazwę na BTM Prawnicy.

 

 

Każda firma to przede wszystkim pracujący w niej ludzie. W skład naszego zespołu wchodzą:

 

Bartosz Mielcarek – właściciel i założyciel kancelarii. Specjalista w dziedzinie sądowego postępowania egzekucyjnego. Zarządza pracami kancelarii, odpowiada za relacje i kontakty z klientami oraz postępowania egzekucyjne.

Ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego.  Na tym samym uniwersytecie ukończył studia doktoranckie.

W roku 2004 ukończył aplikację komorniczą i zdał z wyróżnieniem egzamin komorniczy. W latach 2001 – 2007 pracował jako aplikant i asesor komorniczy.

Prywatnie miłośnik pływania, żeglarstwa i dalekich podróży.

 

 

Aneta Budziłek – radca prawny. Ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Odpowiada za przygotowywanie  pism procesowych, umów i bieżące kontakty z klientami. Reprezentuje klientów kancelarii przed sądami.

Interesuje się prawem cywilnym i gospodarczym.

W kancelarii pracuje od 2011 r.  Jej ulubiony sport to hokej na lodzie.

 

 

Karolina Błaszczyk - aplikant radcowski. Ukończyła studia prawnicze Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. W kancelarii  odpowiada za obieg korespondencji. Sporządza projekty pism procesowych i umów. Systematycznie rozwija swoją wiedzę prawniczą. Interesuje się prawami zwierząt.

Jej ulubiony  sport to narciarstwo.

 

 

 

 

W związku z dynamicznym rozwojem firmy często korzystamy z pomocy zewnętrznych specjalistów. Poza stałym zespołem z kancelarią współpracuje kilku radców prawnych i prawników. 

 

 

Znajdziesz nas po słowach: Kancelaria Katowice