Windykacja nie jest łatwa.
Zostaw ją fachowcom.

Windykacja

Dalej

Co windykujemy?

Proponujemy kompleksowe rozwiązania windykacyjne dla biznesu (windykacja B2B).
Windykujemy  szczególności:

Faktury 스쿨오브락.
Najczęsciej przekazywane nam do windykacji sprawy to niezapłacone zobowiązania stwierdzone
fakturami. Wypracowane od wielu lat procedury windykacyjne oraz duże doświadczenie
sądowo – egzekucyjne pozwalają nam na skuteczne odzyskiwanie należności z Państwa faktur
w mozliwie najkrótszym czasie Download the Matrap trial.

Odsetki
„Klienci płacą, ale z opóźnieniem” – brzmi znajomo? Odsetki od zapłaconych z opóźnieniem faktur często mogą urosnąć do znacznych sum Download Hiromi. Wielu naszych klientów nawet nie zdaje sobie sprawy ile pieniędzy „leży” w zapłaconych nieterminowo fakturach. Wasi kontrahenci regularnie opóźniają się w płatnościach ie10 32bit? Warto sprawdzić ile są Wam z tego tytułu dłużni. Chętnie to dla Was obliczymy. Po przeliczeniu odsetek za nieterminowo zapłacone faktury w jednej ze współpracujących z nami firm o rocznych obrotach ok Download the Windows 7 language pack. 10 milionów złotych kwota należnych jej odsetek przekroczyła 400.000 złotych ! Czy warto rezygnować z takich pieniędzy?

Kary umowne
Kontrahent nie działa zgodnie z umową Download the IMstar Theater edition? Należą się Państwu kary umowne, a klient nie chce ich zapłacić? A może musieliście zapłacić karę umowną nie ze swojej winy ? Nasi prawnicy chętnie pomogą zdyscyplinować nierzetelnego kontrahenta i  wyegzekwować należne Wam kary 어린이 성경 앱. Nie zastrzegliście kar umownych ? Nasza kancelaria* pomoże wprowadzić odpowiednie zapisy do Waszych umów.

Kaucje i gwarancje należytego wykonania nSports.
Przetrzymywanie przez głównych wykonawców lub inwestorów wpłaconych przez Was kaucji lub gwarancji zabezpieczających należyte  wykonanie umowy należy niestety do bardzo częstych zjawisk w budownictwie 베이 워치 자막 다운로드. Wielu naszym klientom pomogliśmy już szybko odzyskać należności z tytułu przetrzymywanych kaucji.  Chętnie pomożemy też Wam.

Zaliczki Download Show Me the Money777 5.
Wpłacili Państwo zaliczkę, a kontrahent nie wywiązuje się z umowy? Możemy pomóc w szybkim odzyskaniu zaliczki.

Znajdziesz nas po słowach: windykacja Katowice, windykacja Śląsk, windykacja Katowicki Holding Węglowy, windykacja KHW, windykacja Kompania Węglowa, windykacja odsetki


Jak działamy?

Jesteśmy przedsiębiorcami i działamy dla przedsiębiorców. W doborze partnerów oraz w podejmowanych przez nas działaniach zawsze kierujemy się zasadami etyki biznesowej i legalności. Dbamy przede wszystkim o Państwa wygodę. Jednocześnie proponujemy rozwiązania czytelne księgowo (np. sposób księgowania spłat czy wydatków) jak i najkorzystniejsze podatkowo (dlatego m.in. nie korzystamy z cesji powierniczych). Pracujemy dla Was, dlatego zawsze staramy się, aby proponowane przez nas rozwiązania były dla Państwa: – wygodne – przejrzyste – korzystne podatkowo – atrakcyjne cenowo W ramach naszych usług możemy zaproponować:

Windykacja polubowna.
Na tym etapie preferujemy model „szorstkiej przyjaźni”. Chętnie wyciągniemy rękę do Państwa klienta, tak aby współpracował z Państwa firmą w przyszłości. Warunkiem jest jednak, aby dłużnik współpracował z nami i pisemnie uznał roszczenie. Wszelkie projekty ewentualnych ugód zawsze przedstawiamy Państwu do akceptacji. Staramy się aby ten etap nie trwał zbyt długo (dłużnicy, którzy chcą zapłacić nie potrzebują wiele czasu na zawarcie ugód lub dobrowolną spłatę).

Windykacja terenowa.
W terenie windykację prowadzimy o ile sprawa tego wymaga (z uwagi na wartość lub stopień trudności). Na etapie polubownym jest to forma rozmowy z dłużnikiem i wstępnego rozpoznania jego majątku. Na etapie egzekucyjnym są to czynności terenowe z komornikiem.

Windykacja sądowa.
Windykacja sądowa prowadzona jest de facto od chwili zlecenia nam sprawy (już na tym etapie gromadzimy niezbędne dokumenty). Sprawy sądowe opracowuje stały zespół radców prawnych, aplikantów i prawników.

Windykacja komornicza.
Korzystamy z usług najlepszych komorników dysponujących wszelkimi nowinkami technologicznymi pozwalającymi na szybkie „namierzenie” majątku dłużników (m.in. system elektronicznej identyfikacji rachunków bankowych OGNIVO, elektroniczny dostęp do Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców i t.p.). Regularnie uczestniczymy w czynnościach terenowych z komornikami. Z uwagi na ekspercką wiedzą w zakresie egzekucji sądowej często proponujemy nieszablonowe rozwiązania egzekucyjne.

Wywiad gospodarczy.
Posiadamy dostęp do większości Biur Informacji Gospodarczej. Sprawdzamy naszych dłużników także w wydziałach upadłościowych sądów oraz we właściwych miejscowo kancelariach komorniczych. W sprawach trudnych korzystamy z instytucji sądowego wyjawienia majątku.

Raporty.
Raporty staramy się „kroić na miarę”. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i chętnie razem z Państwem opracujemy wzór raportu, który będzie dla Państwa najwygodniejszy. Pracujemy także nad wdrożeniem systemu pozwalającego Państwu na bieżący podgląd spraw on line.

Bezpieczeństwo danych.
Wszelkie dane i dokumenty przechowywane są jedynie w siedzibie firmy oraz na serwerach firmy.


Koszty

Obowiązujące obecnie przepisy pozwalają zastosować rozwiązania, na podstawie których możecie Państwo zwindykować Wasze wierzytelności za darmo!

Poza Waszymi należnościami odzyskamy dla Was także wszelkie koszty związane z windykacją. I zrobimy to bezpłatnie!

Opłaty sądowe, skarbowe i komornicze.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów możemy skredytować za Państwa opłaty związane z uzyskaniem orzeczenia sądowego stwierdzającego Państwa roszczenie oraz opłaty związane z prowadzeniem postępowań komorniczych. Koszty te docelowo obciążą dłużnika i zostaną rozliczone po zakończeniu sprawy.

Nasze wynagrodzenie.
Nasze wynagrodzenie składa się z dwóch części: część pokrywana przez dłużnika (jest ona doliczana do długu) oraz prowizja od ściągniętych należności (tymczasowo pokrywana z należności wierzyciela, a następnie odzyskiwana od dłużnika).

Prowizja płatna jest jedynie w przypadku skutecznego odzyskania Państwa należności.

Standardowa pobierana przez nas prowizja obejmuje małą część należności głównej (od 5% do 10%) oraz część odsetek (od 50% do 100%). Nasi stali klienci mogą liczyć na znaczące zniżki.

Zwrot prowizji przez dłużnika.
Po rozliczeniu sprawy, dochodzimy od dłużnika zwrotu zapłaconej przez Państwa prowizji. Usługa ta jest bezpłatna, a jej ewentualne koszty ponosi dłużnik.

W przypadku pytań, zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Nasi pracownicy chętnie wytłumaczą Państwu szczegóły.


Tak samo jak Ty
jesteśmy przedsiębiorcami.
Tak jak Ty wiemy, że liczy się efekt.

Nasza
filozofia.
Wyjaśniamy rzeczy zawiłe,
tak aby stawały się proste.

Przekonaj się jak łatwo potrafimy przekazać
zawiłości prawne w przystępnej formie.