Zapraszamy do poznania

opinii naszych Klientów.

Na dół

Poniżej znajdziecie Państwo

całe listy polecające.

 

 

 

 

Działania podejmowane przez BTM są szybkie, skuteczne i niejednokrotnie nieszablonowe.  Przesyłane raporty i rozliczenia są czytelne i zrozumiałe. Współpraca z pracownikami naszej spółki przebiega harmonijnie i pomaga im w ich codziennych zadaniach.

 

Kancelaria BTM spełnia wszystkie nasze oczekiwania jakie mamy wobec firmy windykacyjnej.

Możemy polecić tę kancelarię jako uczciwego i rzetelnego partnera.

 

Zakłady Remontowe Energetyki Katowice S.A. 

 

 

 

Beissbarth Equipment Sp. z o.o. poleca kancelarię BTM Prawnicy jako kompetentnego, skutecznego i uczciwego partnera. 

W czasie kilku lat naszej współpracy BTM Prawnicy pomogli nam w szybkim ściągnięciu wielu naszych należności. Są skuteczni, stosują przejrzyste zasady współpracy i rozliczeń, ułatwiają działanie naszej firmy.

BTM Prawnicy to najlepsza kancelaria i firma windykacyjna z jaką współpracowaliśmy.

 

Beissbarth Equipment Sp. z o.o.

 

 

 

BTM Consulting świadczy dla naszej firmy usługi w zakresie windykacji. Firmę tę polecił nam jeden z naszych stałych partnerów handlowych. Kancelaria BTM Consulting, we współpracy z nami, potwierdziła swój pełny profesjonalizm i bardzo wysoką skuteczność. To zespół niezwykle sumiennych, zaangażowanych i bardzo pomocnych profesjonalistów, dla których priorytetem jest satysfakcja klienta. Specjaliści BTM Consulting mają zawsze doskonały przegląd i kontrolę nad prowadzonymi sprawami oraz procesami. Chętnie dzielą się prawniczą wiedzą, a co jest jeszcze ważniejsze, przekazują  fachowe porady i instrukcje w sposób jasny i zrozumiały. To naszym zdaniem godny zaufania partner, który oferuje usługi windykacji na najwyższym poziomie.

 

 

Cappuccino Public Relations 

 

 

 

 

Spółka Iscar Poland Sp. z o.o. współpracuje z  kancelarią BTM Prawnicy (wcześniej BTM Consulting) od 2008 r. w zakresie windykacji.

W czasie wieloletniej współpracy kancelaria dała się poznać jako rzetelny partner rozumiejący nasze potrzeby biznesowe. Działają szybko i skutecznie.

 

Przedstawiane rozliczenia są czytelne, a stosowane rozwiązania windykacyjne korzystne dla naszej spółki (w tym korzystne podatkowo).  

Jesteśmy zadowoleni ze świadczonych usług przez kancelarię BTM Prawnicy  i polecamy innym przedsiębiorcom korzystnie z ich pomocy

 

 

Iscar Poland Sp. z o.o.

 

 

 

 

Z kancelarią BTM Prawnicy (dawniej BTM Consulting) współpracujemy od kilku lat. W czasie współpracy świadczone nam usługi prawnicze i windykacyjne stały na najwyższym poziomie.

Kancelarię BTM Prawnicy cechuje duże zrozumienie biznesowych potrzeb klienta, a proponowane przez nich rozwiązania wielokrotnie pomogły nam w zrealizowaniu naszych zadań.

 

 

Esotiq & Henderson S.A.

 

 

 

 

FPS Food Processing Systems BV niniejszym oświadcza, że Bartosz Mielcarek wykonywał szereg różnych zadań dla kilku spółek z naszej grupy działających głównie w sektorze rolniczo - sortowniczym. 

 

W wyniku jego wiedzy na wielu polach działalności finansowej (t.j.: finansowanie kontraktów, współpraca z bankami, wsparcie w działaniach handlowych) wszystkie powierzone mu zadania wypełnił ku naszemu pełnemu zadowoleniu.

 

Pan Mielcarek jest aktywny, ma dużą wiedzę, doświadczenie i kwalifikacje do wykonania powierzonych mu prac.

 

W związku z powyższym polecam jego usługi każdemu kto może z nich skorzystać.

 

 

FPS Food Processing Systems BV z siedzibą w Holandii

 

 

 

 

Energomontaż Południe S.A. w Katowicach współpracował z Panem Bartoszem Mielcarkiem prowadzącym działalność gospodarczą pod nazwą BTM Consulting z siedzibą w Katowicach.

Od początku współpracy pracownicy BTM Consulting wykazywał się dużą wiedzą merytoryczną popartą doświadczeniem w zakresie obsługi windykacyjnej naszego przedsiębiorstwa. Zlecone zadania były wykonywane terminowo, w sposób rzetelny i staranny.

Profesjonalizm, dobra organizacja pracy oraz wysoki poziom świadczonych usług to cechy charakteryzujące współpracę z BTM Consulting

Firmę tą traktujemy jako rzetelnego i odpowiedzialnego partnera stąd chętnie możemy polecić ją innym przedsiębiorcom.

 

 

Energomontaż Południe S.A.

 

 

 

 

Znając miejscowe przepisy oraz władze i jednocześnie rozumiejąc międzynarodowe oczekiwania odnośnie tego jak powinno się robić interesy, okazał się być odpowiednią osobą do reprezentowania naszej spółki w nawiązywaniu właściwych kontaktów, negocjacjach, dalszych działaniach i wszystkim co z tym związane.

Zarząd STYLE High Tech może w zupełności polegać na jego pracy, oddaniu i profesjonalizmowi, które dają poczucie pełnego komfortu podczas robienia interesów.

 

Stanowczo polecamy.

 

 

STYLE High Tech BV z siedzibą w Holandii 

 

 

 

 

Z Panem Bartoszem Mielcarkiem prowadzącym działalność gospodarczą pod nazwą BTM Consulting z siedzibą w Katowicach pozostajemy w stałej współpracy w zakresie doradztwa prawnego oraz windykacji należności od 2008 r..

Od początku naszej współpracy, BTM Consulting wywiązuje się z powierzonych zadań w sposób rzetelny oraz terminowy. Na uwagę zasługuje bogate doświadczenie pracowników firmy  w zakresie świadczonego przez nią doradztwa prawnego.

Podejmowane przez BTM Consulting działania windykacyjne charakteryzują się szybkością i wysoką skutecznością nie naruszając przy tym w żaden sposób dobrego imienia naszej firmy.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą BTM Consulting.  która w sposób kompleksowy realizuje przyjęte założenia i jednocześnie podlega stałemu rozwojowi, odpowiadając na zmieniające się potrzeby rynku. Sposób, w jaki firma BTM Consulting wykonuje swoje zadania, pozwala na wystawienie tej firmie opinii godnego polecenia partnera świadczącego usługi na najwyższym poziomie.

 

 

Tempish Polska Sp. z o.o.

 

 

 

 

Współpraca z BTM Consulting jest dla naszej firmy niezwykle wartościowa. Dzięki BTM Consulting niejednokrotnie uchroniliśmy się od nawiązania współpracy z nierzetelnymi klientami, skutecznie zabezpieczyliśmy zawierane przez nas umowy, a także szybko i bez uszczerbku dla wizerunku naszej firmy odzyskaliśmy nasze należności.

Polecamy usługi BTM Consulting każdej dbającej o płynność finansową firmie.

 

 

Aweta G&P BV z siedzibą w Holandii

 

 

 

 

W ramach współpracy BTM Consulting prowadzi w imieniu spółki liczne postępowania sądowe i egzekucyjne. W czasie współpracy BTM Consulting dało się poznać jako solidny i wiarygodny partner. 

Zespół specjalistów z BTM Consulting wielokrotnie zaproponował nam już rozwiązania pozwalające na zwiększenie efektywności windykacji przy jednoczesnym obniżeniu jej kosztów. Elastyczność, zaangażowanie, rzetelność i fachowość czynią BTM Consulting kancelarią świadczącą usługi na najwyższym poziomie.

W zakresie masowej windykacji od osób fizycznych Kancelaria BTM Consulting jest z całą pewnością partnerem godnym polecenia.

 

 

DIRECT PARTNERS Sp. z o.o. 

 

 

 

 

 

Mam przyjemność poinformować, ze od kilku lat prowadzimy współpracę z BTM Consuting – Bartosz Mielcarek w zakresie windykacji moich należności.

Ze współpracy jestem niezwykle zadowolony, gdyż obsługujący nas zespół wykazuje się dużym zaangażowaniem, skutecznością, profesjonalnym przygotowaniem zawodowym oraz kreatywnością.

Mogę polecić firmę BTM Consulting jako wysokiej klasy specjalistę w odzyskiwaniu należności oraz jako rzetelnego i godnego zaufania partnera biznesowego.

 

 

Biuro Handlowe BARTEX

 

 

 

 

Miesięcznie kancelarii powierzanych jest kilkanaście lub kilkadziesiąt spraw do windykacji. Obsługa tych spraw przebiega bardzo sprawnie.

Postępowania przed sądem prowadzone są błyskawicznie. W postępowaniach egzekucyjnych kancelaria reprezentuje nas w sposób gwarantujący możliwie najszybsze zaspokojenie naszych roszczeń nawet w sprawach, które sami uznalibyśmy za bezskuteczne.

Polecam BTM Consulting jako bardzo dobrą kancelarię windykacyjną.

 

 

P.P.H.U. TAURUS 

 

 

 

 

Świadczone na rzecz naszej spółki doradztwo przez BTM Consulting  charakteryzuje się niezwykle wysokim poziomem merytorycznym. Cechująca go sumienność i rzetelność są zawsze gwarancją rzetelnie wykonanej pracy.

W ramach współpracy BTM Consulting wykonywało powierzone mu sprawy z najwyższym stopniem staranności i zaangażowania. Na uznanie zasługuje również terminowość wykonywanych zleceń.

 

 

Visa Bell Sp. z o.o. w Pszczynie

 

 

 

 

W czasie współpracy Pan Bartosz Mielcarek oraz jego współpracownicy wykazali się wyróżniającą się wiedzą w zakresie postępowań egzekucyjnych, a świadczone na rzecz kancelarii doradztwo znamionował bardzo wysoki poziom merytoryczny oraz zaangażowanie w powierzone sprawy.

W naszej ocenie doradztwo oferowane przez BTM Consulting jest niezwykle wartościowe dla przedsiębiorców, firm windykacyjnych oraz kancelarii prawniczych.

 

 

adwokat Dariusz Cyran oraz radca prawny dr Rafał Sasiak